Adana Çadır Branda
Aksoy Çadırcılık  - Adana Çadır Branda Aksoy Çadırcılık

Kurumsal


             Bizim tercih sebebi olmamızın en önemli sebebi ürünlerimizi zamanında ölçü alıp zamanında teslim etmemizdir

             Ne tamamen kapalı ortamlarda, ne de doğrudan güneş ışığı altında yaşamak doğru. İdeal olan güneş ışığını dilediğiniz zaman ve izin verdiğiniz ölçüde almak. ..

             Yılların verdiği tecrübeyle, hep daha mükemmeli yapmak için çalıştık ve çalışmaktayız. Bu bir yarışsa, kendimizi aşma yarışıdır.. Avrupa kalitesinde hizmet yaptırmak için avrupaya gitmeye gerek yok. Biz en iyisini yaparız. Hem dekoratif, hem kullanışlı, hem ekonomik. İmalatımız olan ürünlerde 1 yıl yerinde garanti veriyoruz. Konusunda uzman ekibimizle tamir ve bakım hizmetlerini tam zamanında yerine getiriyoruz.

            2003 yılında küçük bir iş yeri ile bu işe başladık,sağlam ve emin adımlarla şuanki konumumuza geldik.
           Aksoy Çadır, Branda ve Tente imalatı yapan firmamızın merkezi Adana'dır. Özellikle projeli çalışmalarda pekçok firmanın tercih ettiği ürünlerimiz Araç Kılıfları, Makina Kılıfları, Çelik Konstrüksiyonlar, Körüklü Tenteler, Mafsallı Tente ler, Şeffaf kış bahçeleri, Sabit Tente, Hotel Motel Restoranlar için özel imalatımız Şemsiye, Özel imalatımız olan Halı Saha Çadırı, Tek odalı, iki odalı, iki oda bir salonlu ve müşterinin  istediği ölçü ve özelliklerde Kamp Çadırı, Kızılay Çadırları, Yemekhane, yatakhane ve depolama maksatlı kullanımı olan kullanımı olan Tünel Tipi Cadir, İsteğe bağlı olarak çadırın ölçüsü ve şekli tamamen müşteriye bağlı olarak uygulanan Özel uygulamalı Çadır, Fuar alanlarında ve plajlarda kısa süreli kurulan portatif Stand çadır, -30 ile +70 derece arası ısı farklılıklarına dayanıklı, PVC kaplı branda ile, dünyanın en değerli malzemelerinden üretilen araç kaplama kamyon - Kamyonet - TIR tente si, Reklam sektörünün vazgeçilmez unsuru digital baskı, Araç giydirme sistemleri, Tasarım ve uygulamaları yapılmaktadır. şantiye çadırı genelde inşaat şantiyelerinde kullanılmaktadır.şantiye çadırları rahat kullanılması bakımından tamamemn demontelidir.bünyemizde imal edilen şantiye çadırı avrupa standartlarında olup kullanışlıdır.

Adana Çadır Branda - Aksoy Çadırcılık ©
İstiklal Mah. 40044 sok. No:23 Seyhan/ADANA
Telefon : 0 322 432 0 333 - 0322 432 0 555      Gsm : 543 764 59 70      Faks : 0322 432 0 555
E-Posta : info@aksoycadircilik.com